top of page

Bina/Apartman/Site Merkezi Sistemler

   Merkezi Arıtma Sistemleri öncelikle talep edilen amaca uygun şekilde,içme yada kullanma suyu üretimi amacı ile farklı projeksiyonlarla ele alınır.Ham suyun analiz parametrelerine bakılarak talep edilen amaca uygun olup olmadığı değerlendirilir.Daha sonra , Kurulum maliyeti ve işletme maliyeti göz önünde tutularak amacına uygun olarak su üretimi için sistem tasarımı yapılır.Standart yapı ve ölçü içerisinde olmayan,her suya ve amaca uygun tasarlanan sistemlerde, ihtiyaç duyduğu dönemlerde bakım ve kalibrasyonları yapılarak , ürün suyunun kalitesindeki devamlılık ve işletilebilirlik sağlanır.
   Profesyonel olarak mühendislerimiz tarafından tasarlanan sistemlerin işletme esnasındaki su kalitesi devamlılığı Sterya A.Ş. Tarafından garanti altına alınarak hizmet verilmeye devam edilir.
   Örnek projemizde yer alan arıtma enstürimanlarının biri,bir kaçı yada tamamı , Ham suyun analiz parametre değerleri baz alınarak ürün suyunun istenilen amaca hizmet etmesi için ayrı ayrı tasarlanır ve projelendirilir.
   Firmamızın Sistem tasarımı ve teknik destek hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilir, Farklı seçeneklerle , kurulum maliyeti ve işletme maliyeti alternatiflerini içeren teklifler alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 850 532 7771

Mob: 0 543 235 45 30

e mail: info@sterya.com.tr

Instagram:

Facebook:

Twitter:

İçerik

Evsel Merkezi Sistemler

STERYA Havuz Sistemleri

Havuz Kimyasalları

Bina/Apartman/Site Merkezi Sistemler

Ticari/Endüstriyel Sistemler

Kafe/Restoran/Mutfak

Info

Hakkımızda

Politikamız

Sektörler&Uygulamalar

Referanslarımız

İnsan Kaynakları

İletişim

Özel Fırsatlar ve Teklifler İçin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Become Our Bestie!

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
aqua logo.png
STERYA A.png
bottom of page