top of page

Prefabrik/Panel Havuzlar

maxresdefault_edited.jpg

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretim aşamalarından geçip en iyi kullanım şekline göre tasarlanmıştır. Magnezyum alaşımlı alüminyum çinko bileşiğinden imal edilmiş olup çinko ile kaplama yapılarak mukavameti yükseltilmiştir.

stradbroke-5m-pool-1_edited.jpg

TEKNİK BİLGİLERİ

> Alüminyum magnezyum çinko alaşımlı

> Üstten skimmerli ve taşmalı model

> Zemin üstü uygulamalarda dahil beton desteksiz

> 2 mm kalınlığında

> 80 cm lik paneller halinde nakliye ve kurulumda kolaylık

> PVC katmanlı, anti bakteriyel, mikroorganizmalara karşı ekstra dayanıklı liner

> Yüksek mukavemet

Screenshot-2023-02-08-134918.png

> Bağlantı kısımları ve vida aparatları az olduğu için minimum korozyon riski

> Sorunsuz bir yerden sökülüp başka bir yere kurulum yapılabilir

> Çevre dostu, geri dönüşümlü

 !!!!

Prefabrik havuz yapımı konusunda son yıllarda önemli gelişmeler ortaya çıktı ve bu çeşitlilik ekonomik rekabeti de beraberinde getirdi. Tüketiciye büyük avantajlar sağlayan bu rekabet ortamı, aynı zamanda karar verme aşamasını da zorlaştırıyor. Hangi sistem daha iyi ? Prefabrik havuzu nasıl yaptırmalıyım? Hangi havuz firması daha iyi?

BP200721-7_edited.jpg

Gibi bir çok cevabını bulamadığınız sorularla kararsız kalmak yerine, hemen bizimle iletişime geçin ve tüm sistemler hakkında bilgi edinin. Üstelik hizmet almak zorunda da değilsiniz.

Öncelikle bilinmelidir ki bu konuda hizmet veren birçok firma mevcut. İşte tam da bu durumdan dolayı müşterinin lehine olan rekabet durumu, aleyhine dönmeye başlamıştır.

maxresdefault122_edited.jpg

Gibi bir çok cevabını bulamadığınız sorularla kararsız kalmak yerine, hemen bizimle iletişime geçin ve tüm sistemler hakkında bilgi edinin. Üstelik hizmet almak zorunda da değilsiniz.

Öncelikle bilinmelidir ki bu konuda hizmet veren birçok firma mevcut. İşte tam da bu durumdan dolayı müşterinin lehine olan rekabet durumu, aleyhine dönmeye başlamıştır. Prefabrik havuz yapımı konusunda çok çeşitli enstrümanlar kullanılmaya başlanmıştır ve bunların hepsi de havuz yapımına uygun malzemeler değiller.

Özellikle gömme havuz tiplerinde kullanılan metal ayaklar veya paneller havuz kullanım ömrünü düşürmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken durum, toprak altında kalacak olan malzemenin bu şartlara ne kadar uyum sağladığı olacaktır.

asd-325-874 (1)_edited.jpg
bottom of page