top of page

  STERYA A.Ş., 10 yıllık  tecrübesi ile sektördeki en prestijli havuz firmalarındandır. Havuz yapımı alanında; projelendirme, danışmanlık, tasarım, uygulama, satış ve satış destek aşamalarına kadar dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Son derece teknik ve spesifik bir iş olan yüzme havuzu yapımı; konusunda uzman, profesyonel kadrolarla çalışan, her açıdan donanımlı ve kuvvetli referanslara sahip bir havuz firması tarafından yapılmalıdır.

STERYA; mimar, mühendis ve tecrübeli mühendislerden oluşan profesyonel ekibi ve alt yapısı sayesinde, yurt içi ve yurt dışında; betonarme inşaattan ve alüminyum kurşun alaşımlı panel sistemlerden ileri teknolojiyle donatılmış elektromekanik tesisata, BMS ile entegre tam otomasyona kadar bütün aşamaları ile anahtar teslimi yüzme havuzu yapımı alanında faaliyet gösteren ender firmalardandır.

Türkiye'nin en köklü ve en iyi referanslara sahip havuz firmalarından STERYA  A.Ş., Ankara ve Kırıkkale şubeleri ile uzun yıllardır, başta İtalyan firmaları olmak üzere, dünyanın en kaliteli markalarının ürettiği “havuz ekipmanı”, "Havuz Kimyasalı",  “SPA Ekipmanları" ve aksesuarları ile “Havuz Kaplama Malzemeleri”’nin distribütörlük, temsilcilik ve satışını yapmakta; geniş bir müşteri yelpazesine de profesyonel havuz servis ve bakım hizmeti vermektedir.

STERYA;  5 yılı aşkın bir süredir otel, tatil köyü, rezidans, site, sosyal tesis, eğitim kurumu gibi kurumsal müşterilere havuz yapım hizmeti vermekte; aynı zamanda, villa ve yalı gibi özel konutlar için de kişiye özel, farklı tasarımlara sahip , en üst kalite ve yüksek teknoloji ürünü malzemeler kullanılarak donatılmış yüzme havuzlarının yapımını gerçekleştirmektedir. 

AdobeStock_151519928-scaled-e1594653378543.jpg
OTOMASYON KİMYASAL DOZAJ_edited_edited.jpg

Havuz Otomasyon&Kimyasal                   Dozaj Sistemleri
  STERYA A.Ş. Otomasyon ve Kimyasal Dozaj Sistemlerinde İtalyan Menşeli Havuz Sektörünün Elit Markası AQUA ve SEKO                      Markalarını Tercih Etmektedir.

logo.png

İçerik

Evsel Merkezi Sistemler

STERYA Havuz Sistemleri

Havuz Kimyasalları

Bina/Apartman/Site Merkezi Sistemler

Ticari/Endüstriyel Sistemler

Kafe/Restoran/Mutfak

Özel Fırsatlar ve Teklifler İçin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Become Our Bestie!

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
aqua logo.png
STERYA A.png
bottom of page